"40. turnir u beli u Lančić-Knapiću". Pobjedu odnio kartaški par Koranić Branko i Fodrek Suzana

Administrator 0 338 Article rating: No rating

U subotu 10.12.2022 god., u organizaciji DŠR Lančić-Knapić", u društvenom domu Knapić, održan je "40. turnir u beli". Na turniru je sudjelovalo 18 kartaških parova.

STOLNI TENIS - termini

Administrator 0 332 Article rating: No rating

Obavještavaju se članovi DŠR Lančić - Knapić da su otvoreni termini za rekreativno igranje stolnog tenisa u društvenom domu Knapić:

Svakog tjedna u UTORAK i ČETVRTAK u vremenu od 17.00 do 21.00 sati.

NAJAVA: 40. Turnir u beli

Administrator 0 383 Article rating: 4.0

DŠR Lančić – Knapić poziva sve zainteresirane na „40. turnir u beli u Lančić – Knapiću“ koji će se održati u SUBOTU, 10.12.2022 godine s početkom u 19,00 sati u društvenom domu u Knapiću. Prijave se primaju na dan turnira od 18,15 do 18,45 sati.

Ekipa ženske sportske rekreacije Lančić – Knapić, na festivalu ženske sportske rekreacije u organizaciji DŠR Salinovec u Ivancu, osvojila je 9. mjesto u ukupnom poretku.

Administrator 0 337 Article rating: No rating

Na Festivalu je sudjelovalo 30 ekipa iz cijele Hrvatske, koje su se natjecale u šest disciplina: ubacivanju lopte u koš, pucanju na rukometni gol, vođenju nogometne lopte između čunjeva, preciznom bacanju kolutova, visećoj kuglani i pikadu

ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa DŠR Lančić - Knapić osvojila prvo mjesto na odbojkaškom turniru u Čalincu.

Administrator 0 436 Article rating: No rating

U ponedjeljak 15.08.2022 god u Čalincu (Općina Maruševec) na blagdan Velike Gospe, u organizaciji „Društva za sport i rekreaciju – Gmajna“ održan je turnir u odbojci na pijesku Gmajna 2022 - Čalinec“. Ukupno je sudjelovalo 18 ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa  „DŠR Lančić-Knapić“  koja je u napetoj finalnoj utakmici pobijedila domaću ekipu Gmajna 1 sa rezultatom 2:1 u setovima.